Hasır Gölgelik

Hasır Gölgelik

Gölgelik hasır,gölgelik kamış,kamış hasır Ürünleri ve fiyat bilgisi için bizleri arayabilirsiniz. Ali SAZ Tel: 0542 604 0348 Bambuhasircati.com

Hasır Gölgelik Ürünlerimiz

Kamış Hasır Rulo

Hasır gölgelik ürünlerimiz kamış hasır ürünü ile hasır çatı ve hasır kamelya kaplama uygulamaları yapabilirsiniz. 

hasır gölgelik

Hasır gölgelik ürünlerimiz %100 doğal saz kamışları ile imal edilmektedir. Doğal ve sağlam hasır gölgelik ürünleri ile ekonomik bahçe gölgelik uygulamaları yapıyoruz.

Hasır Gölgelik Ürünlerimizin Uygulanması

Hasır gölgelik ürünlerini her zemin ve çatıya uygulayabilirsiniz. Uygun montaj vidası ya da galvanizli çelik tel kullanarak hasır gölgelik uygulamalarınızı kolaylıkla yapabilir. Ürün uygulama şekli ve hasır gölgelik siparişi vermek için hemen bize ulaşınız.

hasır gölgelik

İster Bahçe Çiti İster Gölgelik

Hasır çit, hasır gölgelik ve kamış hasır olarak satılan hasır gölgelik ürürnlerimiz kaliteli saz kamışlarından imal edilir. Doğal dokusu ve şık görünümü ile mekanlarınıza doğallık getirecektir. Hasır gölgelik ürünlerimizi doğal çatı kaplama ve bahçe çiti olarak kullanabilirsiniz. Aynı zamanda balkon demirlerinizi de kapatmak için hasır gölgelik ve çit ürünlerimizi kullanabilirsiniz.

Hasır Gölgelik Uygulaması Nasıl Yapılır?

hasır gölgelik

Hasır gölgelik ürünlerimiz montaja hazır saz kamışından imal edilen ürünlerdir. Kamış hasır rulo ile hasır gölgelik yapımı hem ekonomik hem de pratiktir.

Hasır gölgelik ürünleri her zemine monte edilebilir. Montaj sırasında galvanizli çelik tel ya da uygun montaj vidası kullanabilirsiniz.

Hasır gölgelik ürünlerini sık aralıklar ile sağlam bir şekilde monte ediniz ve çatınızı tamamlayınız. Sık aralıklarla montaj edilen hasır çatılar çok rüzgarlı bölgelerde dahi dayanıklı ve sağlam olacaktır.

Hasır gölgelik ürünlerimiz ve uygulama yapımı hakkında ayrıntılı destek almak isterseniz bize ulaşınız. İhtiyacınız olan doğru ürünlerini ve uygulama tekniklerini sizlere aktarmaktayız

Share:                

Uygulama Resimleri


YOL TARİFİ

WHATSAPP

ARA